Medewerkers

Laatst gewijzigd op 24 maart, 2022

Bestuursleden

Het bestuur van de Gentse Badmintonclub vzw bestaat uit enkele gepassioneerde mensen die een stuk van hun vrije tijd opofferen aan de organisatie en administratie. Heb je een vraag, een probleem of wil je je mening over iets kwijt? Kijk op deze website of kom gerust naar ons toe op een speelavond, schrijf ons een mailtje of bel ons op. Wij helpen je graag verder. Tot binnenkort!

Maarten Van Wassenhove
Voorzitter, competitieverantwoordelijke
voorzitter@gentsebc.be
tel. 0472/62.06.42
Isabelle Vercaigne
Secretaris
secretaris@gentsebc.be
tel. 0485/44.89.25
Evi Weymaere
Penningmeester, G-sport verantwoordelijke
penningmeester@gentsebc.be
Blomme Molenstra
Trainingen
trainingen@gentsebc.be
Elisa Verhaeghe
Competitie en verplaatsingen
competitie@gentsebc.be
Boye Buyens
Jeugdverantwoordelijke
jeugd@gentsebc.be

Trainers

Onze groep trainers is razend enthousiast! Graag willen ze hun passie aan jou overbrengen. Iedereen is welkom op de trainingen; van jong tot oud en van absolute beginners tot (ver)gevorderden. Voor onze jongste spelertjes vanaf 10 jaar zorgen we voor het aanleren van de sport die aansluit bij hun leefwereld.

Joachim BonteBert MullaertNele Van der HaegenSteven Verbruggen

Medewerkers

Naast het bestuur hebben volgende medewerkers een specifieke taak op zich genomen.

De avondverantwoordelijken zijn te bereiken op volgend emailadres: avondverantwoordelijken@gentsebc.be

Véronique Cloquet
Avondverantwoordelijke WOENSDAG
Thomas Dekeyser
Avondverantwoordelijke VRIJDAG
Webmaster
Bart Pauwels
Ledenadministratie

Aanspreekpersoon integriteit (API)

Elena Kuypers is de AanspreekPersoon Integriteit (API) van Gentse BC. Als sporter, ouder, trainer, bestuurder of vrijwilliger van onze club kan je bij haar terecht met een vraag, vermoeden of klacht over grensoverschrijdend gedrag. Je kan een mailtje sturen (api@gentsebc.be) of bellen op 0472/426874. Elena is ook aanwezig op verschillende speelmomenten en ook daar kan je haar persoonlijk aanspreken.

De club-API luistert naar je vraag of verhaal, behandelt jouw melding in alle discretie en bespreekt de mogelijke vervolgstappen of doorverwijzing. Elena maakt geen deel uit van het bestuur (maar kan eventueel wel een boodschap doorgeven als je dit wenst) zodat je in alle vertrouwen bij haar terecht kan met jouw probleem.