Voor alle algemene vragen: info@gentsebc.be of nog beter… spreek een avondverantwoordelijke aan!

Bestuursleden

Het bestuur van de Gentse Badmintonclub vzw bestaat uit enkele gepassioneerde mensen die belangeloos en zonder vergoeding een stuk van hun vrije tijd opofferen aan de organisatie en administratie. Heb je een vraag, een probleem of wil je je mening over iets kwijt? Kijk op deze website of kom gerust naar ons toe op een speelavond, schrijf ons een mailtje of bel ons op. Wij helpen je graag verder. Tot binnenkort!

Maarten Van Wassenhove
Maarten Van Wassenhove
Voorzitter, competitie
voorzitter@gentsebc.be
tel. 0472 62 06 42
Stijn Cabus
Stijn Cabus
Secretaris, Website
secretaris@gentsebc.be
Evi Weymaere
Penningmeester
penningmeester@gentsebc.be
Isabelle Vercaigne
Zaalbeheer, verplaatsingen
zaalbeheer@gentsebc.be
Blomme Molenstra
Trainingen
trainingen@gentsebc.be
Andy De Brauwer
Tornooien, sponsoring
andy.debrauwer@gentsebc.be
Jonas Coppens
Jonas Lang
Contact Avondverantwoordelijke, verzekeringen
Jonas.lang@gentsebc.be

 

Medewerkers

Naast het bestuur hebben volgende medewerkers een specifieke taak op zich genomen.

De avondverantwoordelijken zijn te bereiken op volgend emailadres: avondverantwoordelijken@gentsebc.be

Kathrin Müller
Kathrin Müller
Avondverantwoordelijke MAANDAG
Véronique Cloquet
Véronique Cloquet
Avondverantwoordelijke WOENSDAG
Thomas
Thomas Dekeyser
Avondverantwoordelijke VRIJDAG, webmaster
Steven
Steven Verbruggen
Trainer
Johan Muller
Trainer
Bart
Bart Pauwels
Ledenbeheer
Bert Mullaert
Bert Mullaert
Jeugd
jeugd@gentsebc.be
Hans Verheyden
Jeugd
jeugd@gentsebc.be

5 Reacties op “Medewerkers”

  1. Alex De Cleyn

    Ik had graag de shuttles aangekocht op woensdag 29 augustus. Graag 1 koker Mavis geel. Vriendelijke groeten. Alex

    Beantwoorden
  2. Alex De Cleyn

    Is er een mogelijkheid om Yonex-shuttles geel aan te schaffen en kan ik ze komen halen ofwel woensdag of vrijdag (Veronique is AV woensdag)

    Beantwoorden
    • HW-Badmintonland

      Beste Alex,
      De eigenaar Harry, van internetbadmintonshop HW-Badmintonland is woensdag avond (22.08.2018) aanwezig. Hij zal Yonex Shuttles Mavis 300 geel voor je meebrengen. Kosten zijn 8,75 euro per stuk. Laat u eventueel maar weten hoeveel kokers u zou willen hebben.
      mvg.

      Beantwoorden

Geef een reactie

* Je email adres zal niet gepubliceerd worden.

  • wordt niet gepubliceerd