Voor alle algemene vragen: info@gentsebc.be of nog beter… spreek een avondverantwoordelijke aan!

Bestuursleden

Het bestuur van de Gentse Badmintonclub vzw bestaat uit enkele gepassioneerde mensen die belangeloos en zonder vergoeding een stuk van hun vrije tijd opofferen aan de organisatie en administratie. Heb je een vraag, een probleem of wil je je mening over iets kwijt? Kijk op deze website of kom gerust naar ons toe op een speelavond, schrijf ons een mailtje of bel ons op. Wij helpen je graag verder. Tot binnenkort!

Véronique Cloquet
Véronique Cloquet
Voorzitter, avondverantwoordelijke woensdag
voorzitter@gentsebc.be
tel. 0498 812 474
Stijn Cabus
Stijn Cabus
Secretaris
secretaris@gentsebc.be
Eileen Demaret
Eileen Demaret
Penningmeester, Avondverantwoordelijke ZONDAG
penningmeester@gentsebc.be
tel. 0497 802 315
Bert Mullaert
Bert Mullaert
Jeugd
jeugd@gentsebc.be
tel. 0472 920 084
Maarten Van Wassenhove
Maarten Van Wassenhove
Competitie, verplaatsingen
competitie@gentsebc.be
tel. 0472 62 06 42
Isabelle Vercaigne
Infrastructuur, agenda  en zaalopvolging
zaalbeheer@gentsebc.be
tel. 0485 448925
Maarten Capiau
Trainingen
trainingen@gentsebc.be
tel. 0477 130 388
Simon Standaert
Simon Standaert
Tornooien
simon.standaert@gentsebc.be
tel. 0495 629 130
Jonas Coppens
Jonas Lang
Contact Avondverantwoordelijke, verzekeringen
Jonas.lang@gentsebc.be
tel 0468 32 75 70
bestuur_groeps

Medewerkers

Naast het bestuur hebben volgende medewerkers een specifieke taak op zich genomen.

Kathrin Müller
Kathrin Müller & Isabelle Vercaigne
Avondverantwoordelijke MAANDAG
kathikathrinweb@web.de / isabelle.vercaigne@gmail.com
tel 0487/262 024 (Kathrin) en 0485/448 925 (Isabelle)
Véronique Cloquet
Véronique Cloquet
Avondverantwoordelijke WOENSDAG,voorzitter voorzitter@gentsebc.be
tel. 0498 812 474
Thomas
Thomas Dekeyser
Avondverantwoordelijke VRIJDAG, webmaster
thomas.dekeyser@gmail.com
tel. 0478 304 329
Eileen
Eileen Demaret
Avondverantwoordelijke ZONDAG, Penningmeester
penningmeester@gentsebc.be
tel. 0497 802 315
Steven
Steven Verbruggen
Trainer
Johan Muller
Trainer
Bert Mullaert
Bert Mullaert
Jeugd
jeugd@gentsebc.be
Bart
Bart Pauwels
Ledenbeheer
Pieter Kortleven
Pieter Kortleven
Jeugd
jeugd@gentsebc.be
tel. 0475 309 625
Hans Verheyden
Jeugd
jeugd@gentsebc.be

Bewaren

Bewaren

Geef een reactie

* Je email adres zal niet gepubliceerd worden.

  • wordt niet gepubliceerd