Voor alle algemene vragen: info@gentsebc.be of nog beter… spreek een avondverantwoordelijke aan!

Bestuursleden

Het bestuur van de Gentse Badmintonclub vzw bestaat uit enkele gepassioneerde mensen die belangeloos en zonder vergoeding een stuk van hun vrije tijd opofferen aan de organisatie en administratie. Heb je een vraag, een probleem of wil je je mening over iets kwijt? Kijk op deze website of kom gerust naar ons toe op een speelavond, schrijf ons een mailtje of bel ons op. Wij helpen je graag verder. Tot binnenkort!

Maarten Van Wassenhove
Maarten Van Wassenhove
Voorzitter, competitie
voorzitter@gentsebc.be
tel. 0472 62 06 42

Stijn Cabus
Stijn Cabus
Secretaris, Website
secretaris@gentsebc.be

Evi Weymaere
Penningmeester
penningmeester@gentsebc.be
tel. 0499 368 550

Isabelle Vercaigne
Zaalbeheer, verplaatsingen
zaalbeheer@gentsebc.be
tel. 0485 448925

Maarten Capiau
Trainingen
trainingen@gentsebc.be
tel. 0477 130 388

Andy De Brauwer
Tornooien, sponsoring
andy.debrauwer@gentsebc.be

Jonas Coppens
Jonas Lang
Contact Avondverantwoordelijke, verzekeringen
Jonas.lang@gentsebc.be
tel 09 264 64 52

 

Medewerkers

Naast het bestuur hebben volgende medewerkers een specifieke taak op zich genomen.

Kathrin Müller
Kathrin Müller
Avondverantwoordelijke MAANDAG
kathikathrinweb@web.de
tel 0487/262 024

Véronique Cloquet
Véronique Cloquet
Avondverantwoordelijke WOENSDAG
tel. 0498 812 474

Thomas
Thomas Dekeyser
Avondverantwoordelijke VRIJDAG, webmaster
thomas.dekeyser@gmail.com
tel. 0478 304 329

Eileen
Eileen Demaret
Avondverantwoordelijke ZONDAG
penningmeester@gentsebc.be
tel. 0497 802 315

Steven
Steven Verbruggen
Trainer

Johan Muller
Trainer

Bart
Bart Pauwels
Ledenbeheer

Bert Mullaert
Bert Mullaert
Jeugd
jeugd@gentsebc.be

Hans Verheyden
Jeugd
jeugd@gentsebc.be

Pieter Kortleven
Pieter Kortleven
Jeugd
jeugd@gentsebc.be
tel. 0475 309 625

Geef een reactie

* Je email adres zal niet gepubliceerd worden.

  • wordt niet gepubliceerd